Коштом “соцеконому” придбали меблі та обладнання для закладів освіти громади

Заступниця міського голови Вікторія Скриннік завітала у Нововолинський ліцей №9 у Благодатному. Разом з директором закладу освіти Василем Бакушом оглянули кабінети, харчоблок, виробничі майстерні, спортивні зали.

Вікторія Скриннік цікавилась потребами закладу освіти на найближчі роки. Василь Бакуш розповів, що першочергово потребує оновлення дах будівлі. Також необхідно облаштовувати подвір’я біля ліцею, поремонтувати спортзал, у харчоблоці треба встановити витяжку.

У 2021 році завершили капітальний ремонт стадіону, за кошти соцеконому придбали антивандальні тенісні столи. Навесні впорядкують газон біля столів.

Заступниця міського голови поцікавилась, як відбувається освоєння коштів соцекономрозвитку у селах Нововолинської громади. Зокрема, у клуб села Тишковичі придбали меблі. У закладі дошкільної освіти у Низкиничах придбали та вже встановили нові металопластикові вікна і двері.