11 питань розглянули члени виконавчого комітету на черговому засіданні

6 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради. На порядку денному розглянули 11 питань. Зокрема, підтримали проєкт рішення про демонтаж самочинно встановлених тимчасових споруд, що знаходяться по вулицях Героїв АТО, Сонячна, Куліша та Сірка.

Надали дозвіл на відключення від систем централізованого опалення та постачання гарячої води 23-квартирного будинку, що знаходиться на проспекті Дружби, 25. Загалом протягом 2021 року у Нововолинську на автономне опалення перейшли споживачі 17 багатоквартирних будинків.

Члени виконкому затвердили результати конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території сіл Нововолинської громади. У Грибовиці послугу з вивезення сміття протягом року надаватиме приватний підприємець Олена Лисюк, у Грядівському старостинському окрузі – виробниче управління комунального господарства, з яким буде укладено договір на п`ять років.

Також надали дозвіл на розміщення зовнішньої реклами та розглянули зміни до Регламенту роботи виконавчого комітету та виконавчих органів Нововолинської міської ради.

Усі рішення будуть опубліковані на офіційному сайті Нововолинської міської ради.