Проєкт рішення Нововолинської міської ради “Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування”

 

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради

Волинської області

ПРОЄКТ

Р І Ш Е Н Н Я

                       2022 року              м. Нововолинськ                                    №

 

Про встановлення тарифів

на перевезення пасажирів

на міських автобусних

маршрутах загального

користування

 

Відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства транспорту та зв’язку від 17.11.2009 №1175  «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», звернення перевізників від 23.11.2021 № 3874/02-45, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Встановити тариф на перевезення одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування в режимах звичайному та маршрутному таксі в розмірі 7,00 грн.
  2. Рішення набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.
  3. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Нововолинської міської ради від 20.12.2018 № 459 «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування пасажирським автомобільним транспортом в режимах звичайному та маршрутному таксі».
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Миколу Пасевича.

 

 

Міський голова                                                                              Борис КАРПУС

 

Юрій Коцура 32650