У Центрі зайнятості провели семінар для безробітних «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес»

Днями в Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості відбувся семінар «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес». Метою заходу було інформування про можливість отримання фінансування для започаткування власної справи. Говорили про «Доступні кредити» за відсотковими ставками 5-7-9, оформлення документів для отримання коштів на відкриття або розширення бізнесу, подання бізнес-плану.

Проводили семінар фахівці Нововолинської міської філії обласного центру зайнятості та завідувач сектору Нововолинського бюро правової допомоги Юрій Гіль.

Під час семінару керівник бюро правової допомоги розповів, як захистити порушені права, порядок звернення громадян зі скаргою на надавача фінансових послуг до Нацбанку та про наслідки невиконання боржниками своїх зобов’язань.

Організатори заходу зазначили, що з 1 січня 2022 року набуває чинності Постанова Кабміну №397 «Про деякі питання сприяння економічній самостійності малозабезпечених сімей». Відповідно до цієї Постанови, визначено Порядок надання допомоги незайнятим працездатним особам з малозабезпечених сімей для ведення підприємницької діяльності.