Міський голова Борис Карпус провів виїзний прийом громадян у старостинських округах

До очільника Нововолинської громади за допомогою у розв’язанні своїх проблем звернулися 17 осіб.

Мешканці Благодатного порушили питання житлово-комунальної сфери та благоустрою, зокрема знесення тимчасових споруд та ремонту доріг. Були звернення стосовно абонентської плати за теплопостачання споживачам, які перейшли на індивідуальне опалення. Борис Карпус доручив начальнику КП “Нововолинськтеплокомуненерго” надати роз`яснення мешканцям щодо оплати за послугу постачання тепла.

У селі Грибовиця мешканці звернулися із земельними питаннями. В Грядах – цікавилися житловими питаннями та подальшим функціонуванням ФАПу.

Усі звернення жителів направлені в роботу відповідним службам та спеціалістам.