У Нововолинську провели навчання для посадових осіб, які відповідають за військовий облік

26 січня відбулося практичне заняття з особами, відповідальними за ведення військового обліку на підприємствах, установах та організаціях Нововолинської територіальної громади.

Заняття провела начальниця відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи Оксана Шубенко та офіцер відділення мобілізаційної роботи Другого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП, капітан Віталій Тесленко. Спікери розповіли посадовим особам, відповідальним за військовий облік у Нововолинській ТГ, про основні вимоги законодавства щодо ведення документів про військовий облік на підприємствах.

Інспектор відділення обліку мобілізаційної роботи Другого відділу Володимир-Волинського РТЦК та СП працівник Збройних Сил України Вадим Немеровець поінформував про підготовку техніки для Збройних Сил України та інших військових формувань під час мобілізації та у воєнний час. Обговорили виконання посадовими особами підприємств, установ і організацій Нововолинської ТГ військово-транспортного обов’язку відповідно до законодавства України. Розглянули шляхи поліпшення стану ведення військового обліку та військово-транспортного обов’язку.