Допомагаємо тим, хто цього потребує

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) виконавчого комітету Нововолинської міської ради функціонує з метою обслуговування громадян похилого віку, інвалідів, хворих (з числа осіб працездатного віку на період встановлення їм інвалідності, але не більш як чотири місяці), громадян, які перебувають у складній життєвій ситуації у зв’язку з безробіттям, стихійним лихом, катастрофою, у разі коли вони мають на своєму утриманні неповнолітніх дітей, дітей-інвалідів, осіб похилого віку, інвалідів і відповідно до акта обстеження матеріально-побутових умов потребують натуральної чи грошової допомоги.

Відділення надає:
1. Соціально-економічні послуги — надання натуральної допомоги у вигляді харчові продукти, засобів особистої гігієни, одягу та взуття.
2. Забезпечення технічними засобами реабілітації;
3. Послуги натуральної допомоги – перукарські, з ремонту одягу, зовнішньо будівельні ремонтні роботи біля будинку, ремонт меблів, транспортні послуги.

Відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги веде тісну співпрацю із благодійними організаціями міста для покращення матеріально-побутових умов підопічних терцентру.
Військовий капелан ради церков УЦХВЄ “Скинія” Павло Гаврилюк (при наявності) надає для підопічних терцентру речі, які були у вжитку, а також регулярно доставляє до будинків підопічних гарячі обіди.
Більш детальну інформацію ви можете дізнатися на нашій фейсбук стрінці, перейшовши за посиланням: https://www.facebook.com/tercentr.nv або за телефонами (03344) 3-01-74, 3-05-62.