Відбулося чергове засідання комісії ТЕБ та НС

Сьогодні, 31 січня, відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
Серед питань, які розглянули члени комісії, епідеміологічна ситуація щодо поширення захворюваності на коронавірус та стан вакцинації.
Як повідомила завідувачка Нововолинського відділення Володимир-Волинського районного відділу ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Ольга Барна, захворюваність у місті на коронавірус та ГРВІ зросла вдвічі. Великий відсоток хворих серед дітей.
Станом на сьогодні у ліцеях громади відсутні 40% учнів, 12 класів на самоізоляції через ковід, повідомив начальник управління освіти Сергій Мороз.
Комісія прийняла рішення – відзавтра загальноосвітні заклади переходять на дистанційне навчання. За шкільні парти діти повернуться 14 лютого.
Під час засідання обговорили стан готовності міста до підтоплень у весняний період. Комунальники готові оперативно відреагувати на надзвичайну ситуацію. ВУКГ періодично проводить перевірки зливових мереж та дощоприймачів, працівники КП “Нововолинськводоканалу” у разі необхідності нададуть додаткову техніку.
Також заслухали інформацію щодо безперебійного постачання електроенергії у Нововолинській центральній міській лікарні. Директор медзакладу Олег Шипелик повідомив, лікарня має два бензинових генератори, які здатні забезпечити електрикою реанімаційне та операційне відділення. Необхідно ще два – для роботи кисневої станції, яку доставлять уже цього місяця.