Працівники виконавчого комітету оглянули об’єкти інфраструктури громади

У вівторок, 01 лютого, з ініціативи міського голови Бориса Карпуса відбувся оглядовий візит працівників виконавчого комітету Нововолинської міської ради в різні установи громади. Представники ЦНАПу, управління фінансів, економічного розвитку, відділу містобудування мали змогу на власні очі побачити, як реалізовуються проєкти в закладах освіти, медицини, соціального захисту, на які були спрямовані кошти бюджету громади.

У ліцеї №4 та дитячому садочку №7 оглянули капітально відремонтовані харчоблоки, а в ліцеї №5 – санітарні вузли.

Побували на новій модульній котельні на 6-му мікрорайоні, дитячому майданчику на перехресті вулиць Ціолковського та Лесі України. В ліцеї №1 ознайомилися з роботою STEM-лабораторії.
Директор Нововолинської центральної міської лікарні Олег Шипелик продемонстрував, як працює приймальне відділення, комп’ютерний томограф, а також нещодавно придбані рентген-дуга та апарат ШВЛ.
У селищі Благодатне побували в стаціонарному відділенні терцентру та офісі старости, де також облаштовано поліцейську станцію і працює шериф.

Підбивали підсумки в Нововолинському центрі професійно-технічної освіти. Директорка Валентина Приступа показала майстерні, лабораторії та галерею закладу.