Нововолинськ отримає 3,3 мільйони грантових коштів на утеплення лікарні

Нововолинськ став переможцем гранту від німецької організації «GIZ». Громада отримає співфінансування 3,3 мільйони гривень на термомодернізацію хірургічного корпусу лікарні. Загальна вартість проєкту – понад 14 мільйонів гривень: кошти гранту, бюджету громади та НЦМЛ.

Міський голова Борис Карпус розповів, що реалізувати проєкт планують за два роки. Передбачено комплекс заходів із термореновації: утеплення фасаду й даху, встановлення ІТП і заміну всіх вікон.

Такий потужний і дороговартісний проєкт у Нововолинській лікарні буде здійснено вперше.

За словами директора Нововолинської  лікарні Олега Шипелика, щомісяця медзаклад витрачає мільйон гривень на оплату за тепло в цьому корпусі. Термомодернізація дозволить сплачувати вдвічі менше, а зекономлені кошти направлять на розвиток закладу.