Підбили підсумки роботи зі зверненнями громадян у 2021 році  

Упродовж 2021 року до виконавчого комітету надійшло 2890 усних та письмових звернень. З них – 2634 індивідуальних та 256 колективних.

Найчастіше мешканці Нововолинської громади підіймали питання комунальної галузі, соціального захисту, житлової та аграрної політики, земельних відносин.

Протягом 2021 року у виконавчому комітеті міської ради зареєстровано  30 звернень від народних депутатів України та 171 –  від депутатів Нововолинської міської ради. Надійшло 58 адвокатських запитів. За минулий рік отримано та опрацьовано 130 запитів на публічну інформацію від фізичних осіб. До виконавчого комітету надійшло 2 електронні петиції, однак вони не набрали достатньої кількості голосів.

З метою реалізації конституційного права громадян на звернення, у виконавчому комітеті Нововолинської міської ради усні звернення приймаються за телефоном: 3-23-23. Письмові  –  поштою: Нововолинськ, проспект Дружби, 27, громадська приймальня, через електронну адресу виконавчого комітету: vykonk@nov-rada.gov.ua або hromad@nov-rada.gov.ua На сайті міської ради у вкладці «електронне звернення» можна заповнити аплікаційну форму. Графіки прийому міського голови Бориса Карпуса та його заступників – за посиланням: https://nov-rada.gov.ua/miska-rada/hrafik-pryjomu-hromadian/