Робоча група опрацювала питання сплати податків та інших обов’язкових платежів до бюджету Нововолинської громади

Відбулося чергове засідання робочої групи з питань сплати податкових та  інших обов’язкових платежів до бюджету Нововолинської міської територіальної громади.

Засідання провела заступниця голови робочої групи, заступниця міського голови Юлія Лефтер. До обговорення долучився радник міського голови Олег Попков, старости Благодатного, Грибовицького та Грядівського старостинських округів, керівники структурних підрозділів виконавчого комітету, які контролюють справляння надходжень до бюджету.

Робоча група розглянула стан виконання планових показників доходів бюджету громади 2021 року та січня поточного року, динаміку податкової заборгованості минулого року та заходи, що вживались для погашення боргів платниками податків. За результатами проведених обговорень сформовано відповідні доручення.