Учасників АТО/ООС запрошують на навчання

У Нововолинській міській філії Волинського обласного центру зайнятості, в рамках засідання Клубу учасників АТО/ООС, відбулася зустріч з координатором проєкту “Норвегія-Україна. Професійна адаптація. Інтеграція в державну систему (NUPASS)”, кандидатом економічних наук, доцентом кафедри фінансів Волинського національного університету імені Лесі Українки Оленою Івашко.

Учасникам АТО/ООС, які перебувають на обліку у центрі зайнятості, в онлайн форматі розповіли, про професійну перепідготовку військових, ветеранів та членів їхніх сімей на цивільні спеціальності.

У лютому навчання відбуватиметься за напрямом “Інформаційні технології в малому бізнесі для двох груп у Луцьку (Волинський національний університет імені Лесі Українки) та Володимирі (Педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського). Курс лекцій повністю безплатний. Форма навчання – онлайн та офлайн зустрічі.
Олена Івашко наголосила, що даний проєкт створений для:

  • кадрових військовослужбовців ЗСУ та інших силових структур, які завершують службу в поточному році;
  • кадрових військовослужбовці ЗСУ та інших силових структур, звільнені в запас або відставку протягом останніх трьох років і мають стаж служби не менше 10 років;
  • учасників бойових дій;
  • членів сімей (чоловік/дружина) всіх трьох вищевказаних категорій;
  • членів сімей загиблих учасників бойових дій (чоловік/дружина).

Випускники отримають Диплом Королівського міністерства оборони Норвегії та Королівського міністерства закордонних справ Норвегії та Сертифікати Норвезького університету NORD та Волинського національного університету імені Лесі Українки за програмою «Інформаційні технології в малому бізнесі».

Охочі отримати більш детальну інформацію можуть звернутися до Нововолинської міської філії Волинського обласного центру зайнятості або до координатора проєкту Олени Івашко за телефоном +380679283299.