До уваги отримувачів державних допомог

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка передбачає продовження виплати призначених державних соціальних допомог протягом воєнного стану та на один місяць після його завершення.

В управлінні соціального захисту населення Нововолинської міської ради дали роз’яснення щодо рішення Уряду.
Якщо під час воєнного стану закінчився термін виплати державної соціальної допомоги, її виплата продовжується управлінням соціального захисту населення автоматично, звертатися та подавати документи не потрібно.
Відповідне рішення стосується:
• допомоги малозабезпеченим сім’ям;
• допомоги на дітей одиноким матерям;
• допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування;
• допомоги на дітей, хворих на тяжкі хвороби, яким не встановлено інвалідність;
• щомісячної грошової допомоги особі, яка проживає разом з особою з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу;
• тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме;
• щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам;
• тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.
Також якщо отримувачам державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю пропустили строк перегляду, виплата таких видів допомоги не зупиняється на період введення воєнного стану та одного місяця після його скасування.
Після скасування воєнного стану органи соціального захисту поінформують одержувачів про необхідність протягом одного місяця оновити документи, необхідні для того, щоб продовжувати отримувати допомогу.
Управління соціального захисту працює в звичайному режимі.

Для тих, хто ВПЕРШЕ потребує будь-яких призначень – пропонуємо звертатися до управління.

Всім іншим одержувачам державних допомог повторно звертатися немає потреби!