Радіаційний фон у Нововолинській громаді станом на ранок 14 березня в межах норми

ДУ “Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України” проводить регулярний моніторинг у цілях радіаційного спостереження і дозиметричного контролю та якості і безпечності питної водопровідної води в населених пунктах області.
Станом на 14 березня ранкові спостереження за природним радіаційним фоном в населених пунктах Володимир-Волинського, Ковельського, Камінь-Каширського, Луцького районів та обласному центрі показали, що гамма-фон в межах попередніх даних: 10 – 14 мкР/год.
Такі спостереження проводяться тричі на день.
Досліджені проби питної водопровідної води у містах Луцьк, Володимир, Нововолинськ, Ковель, Камінь-Каширський, селищі Маневичі відповідають вимогам ДСаПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» за санітарно-хімічними і мікробіологічними показниками.
За даними епідеміологічного нагляду (спостереження) захворюваність в області знаходиться на спорадичному рівні, спалахів інфекційних захворювань, харчових отруєнь не зареєстровано.