Особливості нарахування та виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану

Нарахування та виплата грошових допомог, пільг та субсидій здійснюється органами соціального захисту районних, районних у місті Києві держадміністрацій, виконавчих органів міських рад.
Але у зв’язку з проведенням активних бойових дій в окремих містах і районах органи соціального захисту не мають фізично можливості працювати, а отже провести нарахування і виплату грошових допомог, пільг та субсидій.
В таких випадках на центральному рівні Міністерство соціальної політики України забезпечить фінансування грошових допомог, пільг та субсидій відповідно до наявних реєстрів отримувачів та процедур захищеного інформаційного обміну, які є основою Єдиної інформаційної системи соціальної сфери.
Міністерство спрямує кошти до АТ «Ощадбанк», а банк, своєю чергою, забезпечить їх перерахування безпосередньо людям.
Громадянам, які одержували виплати через банки, АТ «Ощадбанк» перерахує кошти на їхні банківські рахунки.
Громадянам, які отримували виплати через Укрпошту, АТ «Ощадбанк» здійснить грошовий переказ через міжнародну платіжну систему «MY TRANSFER».
Для того, щоб отримати грошовий переказ, достатньо звернутися з паспортом та довідкою з номером РНОКПП (індивідуальним податковим номером) до будь-якого відділення Ощадбанку на території України.
Зробити це можна протягом 60 календарних днів з дати зарахування переказів.