У Нововолинській громаді попрощалися з Героями

28 березня у Нововолинській громаді прощалися з двома Героями, які віддали життя, обороняючи Україну від російських окупантів.

У Хрестовоздвиженському храмі міста відбулася прощальна панахида за нововолинцем Олександром Агафоновим. А в Благодатному віддали шану Олександру Горбунову.

Вчора, 27 березня, у Свято-Михайлівському храмі міста відбулося прощання із захисником України Євгеном Анталовці.

Попрощатися та провести в останню путь загиблих прийшли рідні, друзі, побратими, небайдужі мешканці Нововолинська та Благодатного.

Війна безжальна і жорстока, наповнена горем втрат і розпачем. Війна забирає кращих.

Ми вдячні нашим воїнам, які ціною життя виборюють мирне небо. Не забудемо Героїв та не пробачимо окупантам.