Міський голова Борис Карпус провів пресконференцію для журналістів

У понеділок, 4 квітня, міський голова Борис Карпус провів пресконференцію для місцевих ЗМІ.
Говорили про життя міста та громади під час війни та про виклики, що чекають.
Головні теми обговорення:

Комунальні служби продовжують забезпечувати життєдіяльність міста. Проводять ямкові ремонти, грейдерування, вивіз сміття, прибирання вулиць та інше. Тепло й вода безперебійно подаються в оселі мешканців.

Навчання триває в дистанційному режимі, садочки наразі не працюють.

Медицина всіх рівнів продовжує надавати послуги населенню та гостям. Маємо нових медиків із зон бойових дій.

Нововолинська громада прийняла понад сім тисяч переселенців, які зареєструвалися. Загальне число вимушено переміщених осіб становить близько десяти тисяч. ЦНАП й управління соцзахисту вже видали понад 700 довідок про статус ВПО. Наступний крок – оформлення документів на соціальні виплати від держави.

Штаб Нововолинськ HELP, який займається гуманітарними допомогами, продовжує активну роботу. Ми отримуємо багато вантажів з-за кордону і відразу відправляємо їх військовим і в гарячі точки.

У Нововолинську діє Центр психологічного здоров’я на базі Центру дитячої та юнацької творчості. Туди можуть звернутися всі, кому потрібна допомога фахівців.
Сьогодні завершуємо процедуру створення ДФТГ.

Економічна ситуація в місті ускладнюється. Масштабна війна триває вже 40 днів. Майже 10 потужних підприємств призупинили роботу в березні. Місто шукає варіанти, як відновити процеси: нові ринки збуту, логістика та інше. Міський голова Борис Карпус, закликав керівників не припиняти виплати зарплат працівникам.
Щодо виконкому: зменшено на 20% заробітні плати та скасовано всі премії керівному складу міської ради.

Активна й колосальна робота проводиться щодо релокації бізнесу із зон бойових дій. Надійшло близько 20 запитів, чотири підприємства запрацюють у нас за кілька тижнів.

Ряд проєктів у комунальній галузі вдалося розпочати й законтрактувати ще до війни. Маємо новий світлофор, причеп і незабаром отримаємо 100 нових закритих сміттєвих баків і сміттєвози із заднім завантаженням.