Виробників харчових та інших продуктів запрошують долучитись до Платформи продовольчої безпеки

В Україні на базі Держпродспоживслужби створили Національна платформа продовольчої безпеки. Вона дозволяє об’єднати зусилля військових адміністрацій, виробників харчових продуктів, організаторів гуманітарної допомоги, представників торговельних мереж, міжнародних організацій для забезпечення харчовими та іншими критично важливими продуктами Збройні Сили України, територіальну оборону, громадян міст і селищ, а також торговельні мережі (включаючи райони «гарячих точок» спротиву).

Переваги Національної платформи продовольчої безпеки:

•  можливість залишити власну потребу/замовлення в продуктах на гуманітарній та комерційній основах;
  • миттєва комунікація з покупцем чи постачальником без зайвих посередників;
  • визначення потреб конкретної військово-цивільної адміністрації та забезпечення цільового формування та доставки гуманітарної допомоги;
  • можливість знайти та замовити необхідні для виробництва інгредієнти у діючих виробництв та експортерів;
  • замовлення послуг транспортування;
  • вже за декілька днів – смартконтракти за декількома з публічних оферт та доступ до держзамовлень без зайвих паперів та втрати часу.
До сервісу вже долучились понад 600 учасників. Реєстрація та використання платформи безплатні. Розробники продовжують працювати над розширенням функціоналу.