Завершення навчального року та державна підсумкова атестація: Рекомендації Міністерства освіти і науки

Відповідно до затверджених методичних рекомендацій, заклади загальної середньої освіти самостійно визначають день закінчення освітнього процесу у 2021/2022 навчальному році.

Щоб виконати навчальні програми та навчальні плани, у закладах загальної середньої освіти можуть ущільнити навчальний матеріал та організувати самостійну навчальну діяльність учнів, проводити додаткові онлайн консультації. Вчителям рекомендують звернути особливу увагу на психологічну підтримку дітей.

Оцінювання, зокрема підсумкове, результатів навчання здобувачів освіти може здійснюватись у разі потреби з використанням технологій дистанційного навчання. Складання ДПА цього року скасовано. У відповідній графі додатку до документа про освіту буде запис “звільнений(а)”.

Наказ Міністерства освіти і науки України про затвердження методичних рекомендацій щодо окремих питань завершення 2021/2022 навчального року: https://cutt.ly/kD67O9P