Понад 20 питань розглянули члени виконкому на черговому засіданні

Сьогодні, 7 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради, яке провів міський голова Борис Карпус.
На засіданні було розглянуто понад 20 питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

Зокрема, члени виконкому підтримали рішення повністю звільнити від плати за навчання у Нововолинській дитячій школі мистецтв і за участь у гуртках клубних установ:

• дітей військових, які загинули при виконанні службових обов’язків або стали інвалідами I-II групи;
  • дітей військових, які мають статус учасників АТО та ветеранів війни, дітей-сиріт або позбавлених батьківського піклування і дітей з інвалідністю.

Та частково звільнити від плати за участь в гуртках клубних установ дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

У рамках засідання ухвалили рішення, що стосувалися комунальної сфери, благоустрою міста та захисту прав неповнолітніх. Надали дозволи на видалення зелених насаджень та розміщення зовнішньої реклами.
Також виконком підтримав рішення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Нововолинського ліцею №4 імені Т.Г.Шевченка та затвердив склад конкурсної комісії.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на сайті міської ради.