У Нововолинську побували представники Агенства ООН у справах біженців

У четвер, 7 квітня, міський голова Борис Карпус зустрівся з представниками Агенції ООН у справах біженців. Разом із заступницею міського голови Вікторією Скриннік показали, як Нововолинськ живе в умовах воєнного стану і як відбулася трансформація роботи багатьох служб, аби прихистити, обігріти й нагодувати вже понад 7 тисяч гостей.

Побували в тимчасовому пункті прийому переселенців, показали, як реєструють, видають продуктові набори людям, які втекли від війни. Далі відвідали Нововолинський науковий ліцей-інтернат і Центр профтехосвіти, де зараз мешкають сотні вимушено переміщених осіб. Тут їм забезпечують харчування, умови й дозвілля.
У Нововолинській лікарні оглянули ряд відділень, які можуть слугувати житлом для вимушено переміщених медиків. Багато лікарів, які приїхали в місто з зон бойових дій, уже працевлаштовані в нашому медзакладі.

На завершення відвідали табір «Прикордонник» як потенційне житло для переселенців.

Представники ООН були вражені, наскільки швидко і якісно ми змогли забезпечити умови проживання для переселенців. Готові сприяти нам у створенні нового житла і залучати ресурси для модернізації наших закладів, – підсумував міський голова Борис Карпус.