11 квітня: міський голова Борис Карпус про ситуацію у Нововолинську

Починаємо тиждень з робочим настроєм.

Комунальні служби працюють у штатному режимі. Почався ямковий ремонт вулиць, найближчими тижнями будемо встановлювати дитячі майданчики.

У Нововолинській громаді зареєстровано понад 6 тисяч 500 внутрішньо переміщених осіб. Більше 1700 переселенців вже отримали довідки ВПО. Нагадую: Уряд продовжив термін подачі документів для отримання виплат за березень до 30 квітня. Максимально докладаємо зусиль, щоб наші спеціалісти до вказаної дати видали довідки усім внутрішньо переміщеним особам.

Працюємо над тим, щоб переселенці почувалися комфортно у нашому місті. Почали ремонт у будиночках табору «Прикордонник». При необхідності будемо там розміщувати людей.
Від сьогодні, 11 квітня, починають працювати спортивні секції у дитячо-юнацькій спортивній школі та відновлюють повноцінну роботу гуртки у Центрі дитячої та юнацької творчості. Усі охочі діти та підлітки можуть долучатися до занять.

Не ігноруйте сигнали сирен. Це – ваша безпека.

Дотримуйтесь комендантської години. За порушення режиму будуть застосовувати покарання.

Цього тижня починаємо толоки. Запрошую усіх охочих долучатись та прибирати в усіх населених пунктах Нововолинської громади.

Працюємо в тилу, Віримо у перемогу!

Слава Україні!