У міській раді відбувся круглий стіл з духовенством

Традиційно перед великими християнськими святами міський голова Борис Карпус проводить зустрічі з представниками релігійних громад.

14 квітня за круглим столом Борис Карпус подякував священникам та пасторам за величезну допомогу. З перших днів війни вони надали прихисток вимушено переміщеним українцям. Організовують потужну гуманітарну допомогу з-за кордону й доправляють вантажі в постраждалі куточки нашої країни.
На зустрічі говорили про святкові Богослужіння в умовах війни та комендантської години.
Відповідно до рекомендацій військово-цивільної адміністрації, у пасхальну ніч комендантська година буде діяти, але відвідування культових споруд для освячення великодніх кошиків у цей час – дозволено. Будь-яке інше безпідставне перебування на вулицях вважатиметься порушенням.
– Закликаю всіх вірян нашого міста та громади зважати на обмеження, – сказав міський голова.

На завершення зустрічі усі присутні обмінялися побажаннями довгоочікуваного миру на нашій землі. Щоб Великодні свята пройшли в спільній щирій молитві та спокої.