Українські банки надають аграріям  пільгове кредитування

Сільгоспвиробникам пропонуються кредити:

• за умови кредитування до 60 млн грн
  • відсоткова ставка для аграріїв становить 0% річних (за програмою державної фінансової підтримки «Доступні кредити 5-7-9%»).
  • термін кредитування — до 6 місяців, а після його завершення відсоткова ставка для позичальників становитиме 5%.
  • максимальний розмір державної гарантії за портфельними кредитами до 80%.
  • скористатися кредитом до 31.05.2022 можуть аграрії, які підпадають під визначення с/г товаровиробника.

Оформити заявку щодо кредитування можна на сторінці або звернувшись до відділення одного з банків: Укргазбанк, Ощадбанк, Приватбанк, Укрексімбанк, Банк Львів, Банк ПУМБ, Банк Альянс, Райффайзен Аваль, ТАС Комбанк, Банк Восток, Кредо Банк, Банк Глобус, Альфа Банк, Полікомбанк, Мегабанк, Креді Агріколь, Кредит Вест банк, ОТП Банк, Агропросперіс Банк, Прокредіт Банк, Акордбанк, Банк Український капітал, МТБ Банк, Піреус Банк, Асвіо Банк, АТ КІБ, МетаБанк, Банк Південний, Радабанк, Банк Кредит Дніпро, Міжнародний інвестиційний банк, Укрсиббанк, Правекс банк, Альтбанк, Скай Банк, Полтава-Банк, Кристалбанк, Мотор-Банк, РВС Банк, Банк інвестицій та заощаджень.

Управління економічної політики виконавчого комітету Нововолинської міської ради