Нововолинці підтримали наших Захисників на Миколаївщині та Донеччині

Завершилася чергова волонтерська поїздка в зону бойових дій. Її здійснив капелан ради церков «Скинія» Павло Гаврилюк. За підтримки міського голови Бориса Карпуса, місцевих підприємців, волонтерів з «Нововолинськ Укриття», логістичного центру Нововолинськ HELP і небайдужих мешканців, вдалося передати військовим важливу допомогу.

Спільними зусиллями зібрали кошти й придбали автомобіль для потреб наших захисників. Він також був доставлений і вже використовується.
Окрім амуніції, військові отримали літній одяг і взуття, тепловізор, повербанки та ліхтарики, розетки й подовжувачі, засоби гігієни та багато різних смаколиків.
Сьогодні ми воюємо з ворогом, який переважає нас у кількості солдат і техніці. Але він не розраховував, що йому доведеться протистояти всьому українському народові. Кожному громадянину, який на своєму місці робить величезні справи заради нашої Перемоги.
Святе Письмо каже: всі, хто взяв меч, від меча загинуть. Капелан Павло Гаврилюк у кожній своїй поїздці знаходить час для духовної підтримки військових через Слово Боже:

– Дуже важливо у важкі часи відкрити свої серця для молитви до Господа, – розповідає Павло Гаврилюк, – бо як пише в Біблії: «душа наша надію складає на Господа, Він наша поміч і щит наш (Пс 33:20)».