Повідомлення про конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу оперативного реагування управління муніципальної варти

Виконавчий комітет Нововолинської міської ради інформує про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу оперативного реагування управління муніципальної варти.

Посада належить до шостої категорії посад посадових осіб місцевого самоврядування.

До участі у конкурсі допускаються особи, які відповідають основним кваліфікаційним вимогам на посаду головного спеціаліста відділу оперативного реагування управління муніципальної варти: громадяни України, які мають повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра; вільно володіють державною мовою; без вимог до стажу роботи.

Переваги надаються кандидатам з економічною, юридичною освітою, які впевнено володіють комп’ютером та офісною технікою; мають хорошу фізичну форму.

 Документи для участі у конкурсі приймаються відділом персоналу виконавчого комітету Нововолинської міської ради до 19 травня 2022 року, з понеділка до п’ятниці, з 08:00. до 17:00.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків на посаді, умов та розміру оплати праці, інші дані про роботу та умови конкурсу надаються відділом персоналу виконавчого комітету Нововолинської міської ради за телефоном 31432 або на особистому прийомі за адресою: кабінет № 302, проспект Дружби, 27 у місті Нововолинську, kadry@nov-rada.gov.ua.

Опис вакансії  та вимоги до кандидатів ЗАВАНТАЖИТИ