Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній станції

26 квітня 1986 року на атомній електростанції поблизу міста Прип’ять стався вибух. Це була найбільша техногенна катастрофа в історії людства.
Хоч минуло 36 років, руйнівні наслідки відчутні й дотепер.
Сьогодні до пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи» у Нововолинську зійшлися члени громадської організації «Союз інвалідів Чорнобиля» та небайдужі мешканці міста.
Міський голова Борис Карпус звернувся до присутніх з промовою про подвиг Героїв, які першими стали на боротьбу з лихом. Очільник міста подякував ліквідаторам за самопожертву та мужність. Нововолинцям Володимиру Петренку, Миколі Фірчуку, Василю Дмитруку, Юрію Яручику та Олегу Сливці за самовіддану працю і героїзм, виявлені під час боротьби з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС Борис Карпус вручив Подяки.

Настоятель Свято-Духівського храму, протоієрей Стефан Фульмес разом з усіма присутніми помолились за спокій душ усіх, хто віддав життя у нерівній боротьбі з радіаційним лихом. Хвилиною мовчання, ударами дзвону та покладанням квітів вшанували загиблих.