27 квітня: міський голова Борис Карпус поінформував про ситуацію в Нововолинську (відео)

До уваги внутрішньо переміщених осіб! Є можливість отримати допомогу від французької неурядової організації Acted.

Зареєструватися можна у таких пунктах:

• Центр надання адміністративних послуг (проспект Дружби, 27),
  • управління соціального захисту населення (бульвар Шевченка, 7),
  • СОК «Шахтар» (проспект Перемоги, 5),
  • Нововолинський ліцей №1 (проспект Перемоги, 6),
  • Нововолинський ліцей №7 (вулиця Кауркова, 43),
  • відокремлений підрозділ ЦНАПу в селі Грибовиця та селищі Благодатне.

Продовжуємо видавати довідки та приймати документи на виплати внутрішньо переміщеним особам.

Намагаємося долучатися до всіх волонтерських ініціатив міста й громади. Підтримуємо волонтерів, які звертаються за допомогою і відвозять її на передову.

На вихідних відбудуться поминальні заходи на кладовищах. Комунальники наводять там лад. Буде курсувати додатковий автобус. Графік повідомлю згодом.

Сьогодні о 19:20 вмикайте прямий ефір на Аверсі. Розповім, чим живе Нововолинська громада в умовах війни в Україні.

Працюємо, підтримуємо ЗСУ та економіку.
Слава Україні!