Інформація для потенційних донорів!

У зв`язку з гострою потребою створення належних запасів донорської крові та її компонентів у період воєнного стану КП “Волинський обласний центр служби крові” (Володимир-Волинський відділ трансфузійної допомоги) закликає громадян здати кров.
Це можна зробити за адресою: місто Володимир, вулиця Северина Наливайка, 18. Телефон (3342) 38593.

Нагадаємо, забір крові на території Волинської області проводять у містах: Володимир, Ковель та Луцьк.

На сьогодні лікарняний банк крові Нововолинської лікарні має 190 доз компонентів крові та налічує 300 донорів. Щотижня 10 з них здають кров у Володимир-Волинській міській станції переливання крові.

Охочі стати донорами можуть звертатися за телефоном: 067 756 09 34 – Володимир Миколайович Середюк (лікарняний банк крові КНП «НЦМЛ»).