Міський голова Борис Карпус привітав військового капелана з державною нагородою

Міський голова Борис Карпус привітав капелана ради церков «Скинія» Павла Гаврилюка з державною нагородою. Днями Президент Володимир Зеленський підписав Указ про відзначення капелана медаллю «Захиснику Вітчизни».
На знак вдячності за багаторічну волонтерську роботу, допомогу військовим і служіння людям мер вручив Подяку міського голови.

Під час зустрічі говорили про поїздку. Павло Гаврилюк разом із начальником управління цифрової трансформації міськради Андрієм Мединою побували на Донеччині.
За чотири дні волонтери подолали майже 3 тисячі кілометрів. Відвідали наших військових і мешканців Мар’їнки, Красногорівки та інших фронтових міст. Передали їм багато потрібних речей.

Зараз капелан готується до нової поїздки. Цього разу на Харківщину і Луганщину. До організації поїздок долучається міська влада, зокрема Борис Карпус.