Відбулося чергове засідання виконкому

Сьогодні, 5 травня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Нововолинської міської ради.

Члени виконкому розглянули 18 питань. Зокрема, заслухали інформацію про підсумки роботи підприємств, організацій та установ міста в осінньо-зимовий період 2021-2022.

Заступник начальника управління будівництва та інфраструктури, начальник відділу будівництва та комунального господарства Богдан Миронюк повідомив, у місті була забезпечена стала робота всіх житлово-комунальних служб. Опалювальний сезон проходив без особливих ускладнень. Підприємства енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства забезпечили населення, бюджетні установи стабільним постачанням теплової та електричної енергії, газу, води та відведення стоків. Місто не мало понаднормових перебоїв з подачі тепла, води та електроенергії.

У рамках засідання погодили інвестиційну програму КП «Нововолинськтеплокомуненерго» на 2022 рік.

Також ухвалили рішення, що стосувалися комунальної, житлової та соціальної сфер.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на сайті міської ради.