Стартує конкурс дитячих малюнків «Наші герої – ЗСУ»

Сьогодні ми безмежно вдячні кожному солдату, який ризикуючи життям, стоїть на сторожі нашого спокою.

Щоб підбадьорити військових та висловити їм підтримку запрошуємо юних мешканців Нововолинської громади долучитись до конкурсу малюнків «Наші герої – ЗСУ».

Найкращі роботи будуть використані при макетуванні патріотичних постерів для білбордів.

• Вік учасників конкурсу: від 5 до 17 років;
  • Матеріали та техніка виконання: обмежень немає;
  • Термін подачі заявок: до 16 травня 2022.
  • Оприлюднення результатів: 19 травня 2022.

Роботи на конкурс приймають у будні, з 8:00 до 17:00 за адресою: п-т Дружби, 27 (відділ культури Нововолинської міської ради, 5 поверх, кабінет №521). Додаткова інформація за телефоном 097–000-56-01

Детальні умови конкурсу та зразок заявки – за посиланнями: ПОЛОЖЕННЯ; ЗАЯВКА.; СКЛАД ЖУРІ.

Ініціатори конкурсу міський голова Нововолинська Борис Карпус та відділ культури Нововолинської міської ради.