Українці можуть отримати додаткову грошову допомогу від Норвезької ради

Норвезька рада у справах біженців (NRC) розпочинає реєстрацію на отримання грошової допомоги для внутрішньо переміщених осіб. Про це повідомили у пресслужбі гуманітарної організації.

Хто може отримати допомогу?

• внутрішньо переміщені особи незалежно від поточного місця перебування;
  • громадяни України, які проживають в районах, постраждалих внаслідок бойових дій.

Кому надаватимуть перевагу в призначенні допомоги?

• Найвразливішим категоріям з-поміж зареєстрованих у програмі.

ВАЖЛИВО! На допомогу можуть претендувати лише особи, які не реєструвалися та не отримували грошову допомогу від ООН чи інших іноземних організацій (виплати ВПО від держави не враховуються).

Про яку суму йдеться?

• Виплачуватимуть по 2200 грн на кожного члена родини протягом трьох місяців.

Як зареєструватися?

Реєстрація відбувається ВИКЛЮЧНО через месенджер WhatsApp:

1. Встановіть месенджер на смартфон, якщо ще не маєте його.
2. Додайте до ваших контактів номер 0 800 609 844
3. Відправте на вказаний номер повідомлення з текстом: «NRC»
4. Після цього ви отримаєте повідомлення з інструкціями для успішної реєстрації.

Заявка розглядається протягом 10 днів, після чого на WhatsApp надійде повідомлення про нарахування чи не нарахування коштів. У разі надання грошової допомоги, кошти надійдуть через місяць після реєстрації.

За додатковою інформацію можна звертатися за номером «гарячої лінії» 0 800 302 007 або написати на електронну пошту: ua.info@nrc.no.