Нововолинськ відвідав Високопреосвященний Симеон, митрополит Вінницький і Барський

У середу, 11 травня, міський голова Борис Карпус зустрівся з Високопреосвященним Симеоном, митрополитом Вінницьким і Барським. Разом із депутатом міськради Богданом Бадзюнем і настоятелем Кирило-Мефодіївського храму Нововолинська, отцем Олександром Горевичем говорили про об’єднання православних церков під егідою Православної церкви України.

Міський голова наголосив, що сьогодні принципова позиція влади полягає в тому, що всі церкви мають перейти в ПЦУ. Свою солідарність і готовність сприяти в цьому процесі висловив митрополит Симеон.

Як сьогодні наш народ об’єднався, щоб визволити Батьківщину від спільного ворога, так і в духовному плані всі мають об’єднатися навколо єдиної канонічної української православної церкви – Православної церкви України.

Візит Високопреосвященного Симеона, митрополита Вінницького і Барського – це демонстрація усім настоятелям і вірянам, що в цей непростий час українці мають стати великою родиною української церкви. Кирило-Мефодіївський храм Нововолинська напередодні Великодня перейшов у Православну церкву України. Завтра, 12 травня, о 9:00 митрополит Симеон і єпископ Володимир-Волинський і Турійський Матфей очолять літургію у цьому храмі.