13 травня: ситуація у Нововолинську (відео)

Учора громада попрощалася із двома загиблими Захисниками: медиком Оксаною Горпініч і воїном Сергієм Трохимовичем. Вічна їм пам’ять і вічна слава!

Частково відновлюємо роботу садочків. Є великий запит від батьків, тому враховуємо всі рекомендації Міністерства освіти та з 16 травня запускаємо деякі ДНЗ.

У Нововолинську встановлюють 11 нових дитячих майданчиків, які придбали ще минулого року.

У неділю, 15 травня, о 13:00 на Мистецькій алеї (бульвар Шевченка) відбудеться благодійний ярмарок.

Для ВПО тривають виплати. Також є можливість отримати кошти від різних міжнародних організацій. Усю інформацію публікуємо на офіційних сторінках міського голови та міської ради.

Бажаю всім гарного завершення робочого тижня, спокійних вихідних і віри в нашу Перемогу!

Слава Україні!