Триває збір традиційних українських виробів для ярмарку в Італії

Протягом червня в місті Вентуріна (Італія) буде тривати благодійний ярмарок. Там виділений павільйон для участі українців. Організовує роботу павільйону нововолинянка Наталія Шуєва, яка зараз проживає в Італії.

На початку травня волонтерка звернулася до мешканців Нововолинська з проханням допомогти зібрати ляльки-мотанки, віночки, прикраси, вироби з дерева, з лози, вишиванки та інші традиційні українські вироби. Пані Наталія наголосила, що виторг передадуть на потреби ЗСУ.

– Вірю, що нам вдасться зробити цю важливу справу і тим самим ще на крок наблизити таку бажану ПЕРЕМОГУ, – написала Наталія Шуєва у фейсбук.
 У Нововолинському ліцеї №1 організовано пункт збору виробів. Уже принесли багато різноманітних речей, але збір ще триває.
Якщо ви займаєтесь хендмейдом чи маєте вироби патріотичного характеру і готові ними поділитися, долучайтеся до доброї справи.
Приносьте доробки за адресою: проспект Перемоги, 6 (ліцей №1). Не забудьте вказати автора роботи, на пакунку зробіть помітку: «для Шуєвої Н.І.»

Посилки в Італію будуть відправляти 22 та 29 травня.