Підтримка внутрішньо переміщених осіб: Нововолинська громада поділилася досвідом з колегами

Сьогодні, 20 травня, Нововолинськ відвідали представники Смідинської громади. Мета приїзду – обмін досвідом організації роботи з внутрішньо переміщеними особами. Зустріч відбулася у рамках реалізації проєкту “Шелтер” за підтримки Фонду “Східна Європа”.

Гості поспілкувалися з міським головою Борисом Карпусом та його заступницею Вікторією Скриннік.

Нововолинськ один з перших почав приймати переселенців. На сьогодні у місті майже 7 тисяч офіційно зареєстрованих ВПО. З моменту повномасштабної війни було розпочато потужну роботу з реєстрації та проживання переселенців, забезпечення їх харчами та одягом. Розпочали роботу ряд волонтерських ініціатив, які допомагають адаптуватися особам з “гарячих точок”.

Представники Смідинської громади відвідали тимчасовий пункт переселенців у Будинку спорту. Ознайомилися з роботою чат-боту для ВПО “Нововолинськ SOS”.
Поспілкувалися з фахівцями центру психологічної підтримки у Центрі ДЮТ та спеціалістами ВОБФ “Карітас-Волинь”.
Відвідали благодійну їдальню та місця компактного поселення внутрішньо переміщених осіб у ДНЗ “Нововолинський центр професійно-технічної освіти”.