У міській раді підписали угоду про співпрацю з благодійним фондом

У теперішній непростий час важливо створити комфортні умови для дітей. В цьому напрямку активно працює благодійний фонд «Посмішка ЮА». У Нововолинському Центрі дитячої та юнацької творчості вони вже реалізовують проєкт «Простір дружній до дітей».

Сьогодні від імені Нововолинської міськради міський голова Борис Карпус підписав договір про співпрацю з БФ «Посмішка ЮА». У рамках цього договору працівники фонду зможуть допомагати з облаштуванням сховищ, організацією дозвілля для дітей і підлітків, підготовкою інформаційної кампанії з мінної безпеки та іншими соціально важливими заходами.

Борис Карпус принагідно подякував Анастасії Перепелиці та Наталії Заїкіній, які з перших днів війни працюють у Нововолинську та допомагають внутрішньо переміщеним родинам.