Переселенці у Нововолинську можуть отримати фінансову допомогу від ООН

Днями Нововолинська міська рада уклала угоду з Всесвітньою продовольчою програмою ООН про надання грошової допомоги постраждалому населенню України в результаті війни.

Внутрішньо переміщеним особам, щоб отримати допомогу, потрібно до 01 червня 2022 р. звернутися у Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Нововолинськ, проспект Дружби, 27. Графік прийому документів: понеділок-четвер – з 8:00 до 17:15; п’ятниця – з 8:00 до 16:00.

Подати документи може один із членів домогосподарства  віком від 18 років, який представляє усіх членів сім’ї.  Щоб отримати грошову допомогу у відділеннях Western Union або в банках-партнерах необхідно надати паспорт громадянина України, свідоцтво про народження дитини та довідку внутрішньо переміщеної особи.

Грошова допомога становить 2220 грн. на особу протягом 1 місяця.