У Нововолинську тривають роботи із встановлення та облаштування дитячих майданчиків.

Конструкції придбали у 2021 році за кошти з програми соціально-економічного розвитку. Державне фінансування допоміг залучити у Нововолинську громаду народний депутат Ігор Гузь.
Міський голова Борис Карпус повідомив, що біля нововолинського ліцею №4 тривають роботи зі встановлення сучасного ігрового комплексу. Конструкції та робота на об’єкті вартує майже 250 тисяч гривень.
– Маємо облаштувати територію, доступність для маломобільних груп, вирівняти покриття, – написав у Фейсбук міський голова.
Борис Карпус підкреслив, що, попри війну, у місті необхідно забезпечувати комфортне та цікаве дозвілля покоління, яке підростає. Крім того, громада поповнилась дітьми-переселенцями. Зараз у Нововолинську проживає 2500 осіб, віком до 18 років.