З нагоди Дня захисту дітей у Нововолинську відбулися святкові заходи

У середу, 1 червня, площі та центральні вулиці міста рясніли дитячими посмішками. З нагоди Дня захисту дітей для наймолодших мешканців відбулися цікаві розважальні заходи. Міський голова Борис Карпус привітав зі святом усіх діточок і побажав їм щасливого дитинства та мирного неба.

З 12:00 на майдані Незалежності дітки з батьками та родинами могли взяти участь у майстер-класах. А організатори малювали на обличчях діток аквагрим.
На Мистецькій алеї діяв благодійний ярмарок робіт місцевих умільців, а також багато фотозон.
З подвір’я Нововолинського ліцею №4 імені Тараса Шевченка стартували учасники велоквесту. Біля ТРЦ «Форест» відбувся концерт за участі юних артистів і «фотосушка» робіт конкурсу дитячого малюнку «Наші Герої – ЗСУ».
Багато охочих долучилися до малювання на асфальті. Тема конкурсу – «Моє щасливе дитинство». Всі учасники були нагороджені грамотами, сувенірами та солодкими призами.
У міському парку культури та відпочинку діток розважали аніматори. Відбулися і спортивні заходи. На штучному майданчику СОКу «Шахтар» провели турнір з футболу серед дітей.

Перед початком заходів було оголошено про збір коштів для потреб наших Захисників. Скриньки для внесків були розміщені на всіх локаціях.