Повідомлення про намір коригування тарифів на поводження з побутовими відходами

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», Виробниче управління комунального господарства доводить до відома споживачів інформацію про намір коригування індивідуальних складових чинного тарифу.

Збільшення вартості послуг на поводження з побутовими відходами зумовлено значним підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали, екологічний податок, витрати на перевезення ґрунту для пошарового ущільнення ТПВ на полігоні. Вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року №1010 «Порядок формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами» передбачено пунктами:

 П.37 Коригування тарифів протягом  установленого  строку їх дії здійснюється шляхом коригування індивідуальних складових витрат, за якими відбулися цінові зміни у бік збільшення або зменшення, що сприятиме забезпеченню економічної обґрунтованості та прозорості запровадження зазначеного механізму.

П.38  Індекс зміни цін індивідуальної складової витрат (за якими відбулися зміни) розраховується за формулою:

Цjнов

Kj=——–

Цj

де К j – індекс зміни цін індивідуальної складової витрат;

Цjнов – нова підтверджена ціна одиниці j-го ресурсу;

Цj – ціна одиниці j-го ресурсу, врахована під час формування тарифів, які потребують коригування.

На жаль, вартість пального зростає, підприємству потрібно заправляти спецавтомобілі та забезпечувати своєчасне та якісне вивезення твердих побутових відходів з прибудинкових контейнерних майданчиків та приватного сектору. Несвоєчасне  проведення підприємством коригування індивідуальних складових призведе до значних втрат фінансових ресурсів.

В результаті коригування витрати повної собівартості збільшаться на 20,2%.

Загальний  розмір тарифу на послуги становитиме:

–  збирання та перевезення  твердих побутових відходів – 89,76 грн/м3 , для всіх споживачів послуг;

– збирання та перевезення великогабаритних відходів – 163,29 грн/м3 , для всіх споживачів послуг;

– захоронення побутових відходів – 26,44 грн/м3 , для всіх споживачів послуг;

– вивезення рідких нечистот – 138,56 грн/м3 , для всіх споживачів послуг;

Розмір оплати з одного мешканця на місяць:

– багатоквартирних будинків  – 17,32  грн;

– приватного сектора – 20,23  грн.

Зауваження та пропозиції щодо зміни тарифів приймаються протягом 7 календарних днів за адресою: м.Нововолинськ, вул. Лісна, 8 ВУКГ НМР тел.: 0679862961

Директор  ВУКГ НМР, Олег ГОЛЯН