На засіданні комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розглянули 4 питання

Сьогодні, 8 червня, міський голова Борис Карпус провів чергове засідання міської комісії ТЕБ та НС.

Заслухали звіт про стан готовності водойм Нововолинської громади до періоду відпочинку. Виконані роботи з благоустрою території біля міського озера, зроблені лабораторні дослідження води та ґрунту. Складені графіки чергування рятувальників тощо.

Представники ДСНС доповіли про забезпечення громади протипожежним водопостачанням та про дотримання пожежної безпеки у рамках реалізації плану заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій (пожеж) та недопущення травмування і загибелі людей.
Рятувальники надали рекомендації щодо виконання необхідних протипожежних заходів та забезпечення потрібним обладнанням.

Медики поінформували про епідеміологічну ситуацію у Нововолинській ТГ. Відповідно до звіту, у громаді контрольована ситуація із захворюваністю мешканців інфекційними та гострими респіраторними хворобами.