Повідомлення про збільшення вартості послуг на поводження з побутовими відходами у Благодатному

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018року № 130 «Про затвердження Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності», ФОП Лисюк Олена  Степанівна  інформує про намір коригування індивідуальних складових чинного тарифу. Збільшення вартості послуг на поводження з побутовими відходами зумовлено значним підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали, та підвищенням тарифу на  захоронення твердих побутових відходів. Вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року №1010 «Порядок формування тарифів на послуги з поводження з побутовими відходами» передбачено пунктами:

 П.37 Коригування тарифів протягом  установленого  строку їх дії здійснюється шляхом коригування індивідуальних складових витрат, за якими відбулися цінові зміни у бік збільшення або зменшення, що сприятиме забезпеченню економічної обґрунтованості та прозорості запровадження зазначеного механізму.

П.38  Індекс зміни цін індивідуальної складової витрат (за якими відбулися зміни) розраховується за формулою:

Цjнов

Kj=——–

Цj

де К j – індекс зміни цін індивідуальної складової витрат; Цjнов – нова підтверджена ціна одиниці j-го ресурсу; Цj – ціна одиниці j-го ресурсу, врахована під час формування тарифів, які потребують коригування. На жаль, вартість пального зростає,  а також вартість захоронення  побутових  відходів, підприємству потрібно заправляти спец автомобілі та забезпечувати своєчасне та якісне вивезення твердих побутових відходів з прибудинкових контейнерних майданчиків та приватного сектору. Несвоєчасне  проведення підприємством коригування індивідуальних складових призведе до значних втрат фінансових ресурсів. В результаті коригування витрати повної собівартості збільшиться на 28,5%.Загальний  розмір тарифу на послуги становитиме:

–  збирання та перевезення  твердих побутових відходів – 120,46 грн/м3, для всіх споживачів послуг;

– захоронення побутових відходів – 26,44 грн/м3, для всіх споживачів послуг;

Розмір оплати з одного мешканця на місяць:

– багатоквартирних будинків  – 19,58  грн;

– приватного сектора – 20,81 грн.

Зауваження та пропозиції щодо зміни тарифів приймаються протягом 7 календарних днів за адресою: селище Благодатне , вул. Пархоменка , 6/1 ФОП Лисюк О.С.  тел.: 0971064682

ФОП Олена ЛИСЮК