Здійснено виплати соціальних допомог і компенсацій

3 червня надійшли кошти для фінансування виплат соціальних допомог та компенсацій. 9 червня управління соціального захисту населення провело перерахування коштів на виплату вказаних допомог за червень 3 363 особам в сумі 8 018,6 тис. грн. Заборгованість з виплати зазначених допомог відсутня.
Також виплачено кошти:
  • державні іменні стипендій – двом особам на суму 3,9 тис. грн;
  • компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи – 115 особам на суму 47,2 тис. грн.
Профінансовані виплати пільг, житлових субсидій за травень 2022 року. Житлову субсидію за травень отримало 1 532 домогосподарства на суму 414,4 тис. грн.
Пільги у грошовій готівковій формі на оплату ЖКП за травень отримують 370 домогосподарства на суму 245,5 тис. грн.