У Нововолинську привітали донорів крові

Щорічно 14 червня у всьому світі відзначають День донора крові. Це свято людей, які добровільно та безоплатно віддають частинку себе заради порятунку інших. Донорство – почесна і надзвичайно важлива справа. Кожна здача крові – це три врятованих життя.
Сьогодні міський голова Борис Карпус, його заступниця Вікторія Скриннік, директор КНП “Нововолинська ЦМЛ” Олег Шипелик, завідувачі відділень медзакладу та місцеві підприємці привітали донорів Нововолинська.
Міський голова Борис Карпус вручив подяки та подарунки Юрію Євсюку, Марії Костюк, Галині Новосад, Ользі Капітулі. Також висловив вдячність усім, хто долучається до благородної донорської справи.
На сьогодні у Нововолинську зареєстровано 563 Почесних донорів України та 11 – Заслужених донорів України.