Відбулося чергове засідання виконкому

Сьогодні, 16 червня, на черговому засіданні виконавчого комітету Нововолинської міської ради виділили мільйон гривень на матеріально-технічне забезпечення військових частин, проведення заходів територіальної оборони, охорони громадського порядку, мобілізаційної підготовки та мобілізації на 2022 рік.Загалом члени виконкому розглянули 18 питань, 5 з них стосувалося захисту прав неповнолітніх.

Зокрема, затвердили результат конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування 4А. Надали дозвіл на демонтаж самовільно встановленої вивіски у центрі міста. Заслухали звіт про роботу управління будівництва та інфраструктури за 2021 рік та 5 місяців 2022 року.

Також внесли зміни до бюджету Нововолинської міської територіальної громади на 2022 рік.

Прийняті рішення будуть оприлюднені на сайті міської ради.