У Нововолинськтеплокомуненерго триває підготовка до опалювального сезону

У теплу пору року працівники КП «Нововолинськтеплокомуненерго» активно готуються до нового опалювального сезону. Відтак, цього тижня, комунальники замінили 38 м.п. труби на тепловій мережі в районі ліцею №4. Промили внутрішньобудинкові системи централізованого опалення в житлових будинках на 5 та 15 мікрорайоні, на вулиці Героїв АТО, Сірка, Сонячній і Куліша.

У приміщенні ПМСД №4 замінили 36 кранів перед приладами опалення, засувки у тепловій камері та поремонтували 10 вентилів. Виконані роботи допоможуть покращити температурний режим у кабінетах в опалювальний період.

Працівники КП “Нововолинськтеплокомуненерго” рекомендують мешканцям до початку опалювального сезону перевірити справність обладнання у квартирах та, при необхідності, вчасно його поремонтувати або замінити!

Якщо маєте потребу, телефонуйте:

• диспечерська – 0673345113;
  • виробничий відділ – 0672582938;
  • абонентський відділ – 0673345114;
  • юридичний відділ – 0673345098

Принагідно нагадуємо, що сплата за отримані послуги дозволить вчасно та належним чином підготуватися до наступного опалювального сезону.