Міський голова Борис Карпус відвідав благодійний центр «Карітас-Волинь»

Під час зустрічі поспілкувався з командою фонду та познайомився з президентом «Карітас Україна» Тетяною Ставничою. Говорили про актуальні та майбутні проєкти, співпрацю з міжнародними організаціями та діяльність Фонду.
«Карітас-Волинь» у Нововолинську функціонує понад 10 років. Під час війни тут розгорнули потужну гуманітарну та психологічну роботу для допомоги військовим та внутрішньо переміщеним особам. Працює благодійна їдальня, садочок і табір для діток переселенців.
Борис Карпус відзначив, що «Карітас-Волинь» входить у ТОП-30 найбільших платників податків у Нововолинській громаді. Подякував директору благодійного фонду Володимиру Кметю за сотні реалізованих ініціатив. І кожному, хто щоденно працює на благо громади та заради спільної перемоги.